Najnowsze wiadomości

NovoAbrasive Extreme - testowany w MPA, zgodność z EN 12413:2019

Nowina
Szanowny Kliencie,

Przedstawiamy NovoAbrasive Extreme, najwyższej jakości tarcze ścierne do cięcia metalu, które zostały przetestowane przez MPA i posiadają certyfikat EN 12413:2019. Nasze tarcze są wykonane z wysokiej jakości ceramicznego ziarna ściernego i zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną wydajność i bezpieczeństwo.

Nasze tarcze są zaprojektowane tak, aby działały dłużej i cięły szybciej niż inne tarcze ścierne dostępne na rynku. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są odporne na intensywne użytkowanie i zapewniają stałe cięcie. Nasze tarcze są również zaprojektowane tak, aby zmniejszyć czas przestoju, zwiększając produktywność i wydajność.

W NovoAbrasive bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Dlatego nasze tarcze są testowane przez MPA i posiadają certyfikat EN 12413:2019. Certyfikaty te gwarantują, że nasze tarcze spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i są bezpieczne do stosowania w każdym środowisku przemysłowym lub komercyjnym.

Tarcze NovoAbrasive Extreme nadają się do stosowania z różnymi metalami, w tym ze stalą, stalą nierdzewną i aluminium. Są dostępne w różnych rozmiarach i grubościach, dzięki czemu nadają się do wielu zastosowań.

Proszę wybrać NovoAbrasive Extreme do swoich potrzeb w zakresie cięcia metalu i przekonać się, jaką różnicę mogą zrobić nasze tarcze najwyższej jakości. Proszę skontaktować się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach i złożyć zamówienie.
Wyniki testu bezpieczeństwa można pobrać lub obejrzeć klikając tutaj:
https://www.dropbox.com/s/orwvfctzcev2pyv/MPA_2023_Extreme_20226255.pdf?dl=0

Uwaga wszyscy klienci! Mamy specjalną promocję, której nie mogą Państwo przegapić. Dla wszystkich zamówień powyżej 10.000 EUR oferujemy bezpłatną dostawę na terenie całej UE!

Jest to szansa na duże oszczędności na kosztach przesyłki i dostarczenie produktów pod same drzwi bez żadnych dodatkowych opłat. Niezależnie od tego, czy zamawiają Państwo w celach osobistych czy biznesowych, ta oferta jest zbyt dobra, aby ją przegapić.

Proszę skorzystać z tej ograniczonej czasowo promocji i zaopatrzyć się we wszystkie ulubione produkty. Dzięki naszemu szerokiemu wyborowi towarów wysokiej jakości, na pewno znajdą Państwo dokładnie to, czego szukają.

Nie czekajcie Państwo dłużej, złóżcie zamówienie już dziś i skorzystajcie z darmowej dostawy! Cieszymy się, że możemy Państwu służyć i zapewnić wyjątkową obsługę na każdym kroku.


Z wyrazami szacunku
Zespół Damira Polska